Terapia Manualna Access Bars

Została ona opracowana ponad 20 lat temu przez Gary’ego Daglasa. Jest to zabieg, uwalniający od traum i nagromadzonych przekonań oraz otwierający nowe możliwości. Pozwala pozbyć się stanów lękowych, spiętrzeń negatywnych emocji i uspokoić ciało z umysłem.

Może dosłownie odmienić życie.

Przez całe życie gromadzisz wzorce, myśli, emocje, idee, przekonania na temat siebie i świata. Przyjmujesz je – czasem świadomie, częściej nieświadomie – od rodziców, nauczycieli, społeczeństwa. Tworzą one pewien szkielet, zestaw programów, które – choć działają niejako „w tle” – mają wielką siłę: faktycznie kierują Twoim życiem. Jeśli są pozytywne, tzn. wspierają Ciebie, dodają wiary w siebie, wszystko w porządku. Tak powinno być. Niestety, często są to przekonania i programy negatywne, które podcinają Tobie skrzydła i sprawiają, że wikłasz się w sytuacje, sabotujące Twoje własne wysiłki. Na szczęście istnieje metoda, która pozwala wprowadzić zmiany, dzięki którym będziesz lepiej sobie radzić w życiu – jest nią właśnie Access Bars.

Jak wygląda terapia

Na głowie znajdują się 32 punkty energetyczne Bars. Są to miejsca, w których gromadzą się elektromagnetyczne naładowania, powstające i utrwalane pod wpływem przekonań i mentalnych programów. Owo zatrzymane elektromagnetycznej energii w tych ważnych punktach ogranicza naszą zdolność do kreowania rzeczywistości. Trzeba uwolnić to napięcie, by umożliwić umysłowi oczyszczenie się z niepotrzebnych wzorców. Wtedy zaczynamy inaczej funkcjonować. Dopóki nie zmienisz programu – nie zmienisz Siebie i Swojego życia.

Access Bars to zabieg, polegający na delikatnym, manualnym stymulowaniu punktów Bars na głowie. Odpowiedni dotyk pozwala na rozładowanie spolaryzowanego ładunku elektrycznego, zgromadzonego w mózgu. Uwolniony, „opróżniony” punkt przestaje stanowić barierę w przepływie energii.

Sesja Bars jest bardzo delikatna i kompletnie nieinwazyjna. Efektem terapii jest uwolnienie nagromadzonej energii.

Powrót do swobodnego przepływu energii przez punkty Bars wywołuje poczucie spokoju, otwierania się nieograniczonych możliwości i życiowej przestrzenności. Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący. Terapia działa głęboko, dzięki czemu zmiany są trwałe.
Terapię Bars można łączyć z innymi technikami pracy z ciałem.

Na co pomaga terapia?

Znikają lęki i bezsenność. Wzrasta poczucie własnej wartości, zwiększa się łatwość podejmowania decyzji.

Pod wpływem uwalniania nagromadzonych napięć, pojawia się trzeźwość umysłu (także w przypadku zażywania leków psychotropowych). Organizm ma więcej energii i siły do działania, wzrasta odporność na stres i choroby.

U dzieci widoczna jest poprawa funkcjonowania w przypadkach:

✅stresu, poczucia lęku i niepokoju

✅autyzmu

✅ moczenia nocnego

✅ bezsenności

✅ zaburzeń emocjonalnych

Co możesz zyskać?
 
✅ Zredukujesz stres i napięcia w ciele
✅ Odzyskasz lekkość i radość życia
✅ Podniesiesz energię życiową i chęci do działania
✅ Wyższą motywację do działania
✅ Lepszy sen, głęboki relaks
✅ Puszczenie kontroli
✅ Poprawisz koncentrację i kreatywność
✅ Poczujesz wewnętrzny spokój i odprężenie
✅ Będziesz bardziej trafnie podejmować decyzje
✅Uwolnisz się od blokujących przekonań, opinii, traum, natrętnych myśli
✅Access Bars® rozluźnia fale mózgowe. Dlatego daje wsparcie przy ADD, ADHD czy zespole Aspergera

Dla kogo jest terapia?

Terapię Access Bars można stosować zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

 

Co mówią klienci?

  • czuję się lepiej
  • zasypiam bez tabletki
  • czuję spokój i śpię głęboko
  • jestem spokojniejsza
  • czuję, że poradzę sobie ze wszystkim
  • wolniej się denerwuję
  • mam dużo energii w sobie
  • czuję, jakby mnie Pani uwolniła od ciężaru